TJ Nová Paka, stolní tenis - Filtr článků "Dorost"


RP Dorost 2014/2015: 1. kolo: TJ Jiskra Hořice - TJ Nová Paka 0:5 | 1. kolo: TJ Nová Paka - TJ Butoves 5:0 | 1. kolo: TJ Nová Paka - SK Miletín 5:0 | 2. kolo: TJ Nová Paka - TJ Jičín A 5:0 | 2. kolo: TJ Nová Paka - TJ Třešňový květ Žlunice 5:0 | 2. kolo: TJ Nová Paka - TTC Veliš 5:0 | 3. kolo: TJ Nová Paka - SK Sobotka 5:0 | 3. kolo: TJ Sokol Železnice - TJ Nová Paka 0:5 | 3. kolo: TJ Sokol Kopidlno - TJ Nová Paka 0:5 | 4. kolo: TJ Nová Paka - TJ Sokol Rovensko pod Troskami 4:1 | 4. kolo: TJ Sokol Úbislavice - TJ Nová Paka 2:3 | 4. kolo: TJ Sokol Chomutice - TJ Nová Paka 5:0 | 5. kolo: TJ Jičín B - TJ Nová Paka 5:0 | 5. kolo: TJ Sokol Nemyčeves - TJ Nová Paka 5:0

Dorostenci splnili očekávání

V Radimi se v sobotu uskutečnilo play-off dorosteneckého okresního přeboru. Tým ve složení Šmidrkal-Vydra si postupně poradil s Veliší, Popovicemi a Radimí shodně 4:1 a mohl se radovat ze zlaté medaile. Honza Šmidrkal nepřekvapil a neprohrál a Tomáš Vydra v každém zápase jednou vyhrál a jednou prohrál. Za rok to bude práce těžší, jelikož nikdo z tria Šmidrkal-Knap-Svoboda již moci dorost hrát nebude.

Jakub Oravec

26.3.2011

Šmidrkal a Knap úspěšní na krajském bodováku

V sobotu 29. ledna uskutečnili naši trubičkáři z Hořic krajský bodovací turnaj dorostenců. Je nutno podotknout, že turnaj je určený pro hradecký i pardubický kraj, takže účast byla velmi hojná (45 hráčů) a kvalitní, avšak to se nedá říct o kategorii dorostenek, které přijely ve dvou a tak se staly účastnicemi finále již v ranních hodinách.

Naše město odjeli zastupovat Lukáš Knap a Honza Šmidrkal, kteří základní skupinou prošli bez ztráty kytičky i bez nasazení a zajistili si tak dobrou cestu pavoukem. Oba měli velice napínavé pětisetové bitvy, až Lukáš ve čtvrtfinále smolně prohrál s Dymákem 9 v pátém setu. Honza se přes čtvrtfinále dostal výborným výkonem proti Pečínkovi a v semifinále narazil na Dočekala. Celou dobu se zápas vyvíjel velice vyrovnaně a když Honza po potyčce se sokolskými palubkami odvrátil matchball a pak v laufu určil, jakým spojem odjede Dočekal domů, náhle se ocitl ve finále s ligovým Brožem ze Sokola Hradec Králové 2. Hala se tak stala dějištěm krásných výměn mezi střelcem a naším skvěle bránícím všeumělem rychlonožkou. První set vyhrál náš svěřenec skvělou koncovkou 12:10 a ukázal tak, že se nevzdává předčasně. Brož se však vycepoval ke špičkovému výkonu a ukázal, že soutěžní a tréninkový rozdíl je značný, když vyhrál následující 3 sady a stal se vítězem bodovacího turnaje. Musíme pochválit i pořadatele za skvěle zvládnutý turnaj a hru na 11 stolech.

„Výlet“ do Hořic se tudíž velice vyvedl a kluci přivezli z „bodováku“ dohromady 180 bodů!

Jakub Oravec

30.1.2011

Naši dorostenci druzí na krajských přeborech družstev!

Skvělého výsledku dosáhlo naše dorostenecké družstvo na nedělním KP dorostu ve Voděradech. Do skupiny jsme dostali B-tým Sokola Hradec Králové 2, který jsme porazili 4:1, když Lukáš Knap především skvělou koncovkou 13 v pátém proti D. Málkovi zařídil výborný průběh prvního zápasu. Další hřebíček do sokolské rakve zatloukl Knapča ve čtyřhře společně s naším Honzou Šmidrkalem, který dnes svou nadpozemskou obranou zaskočil celou halu! Dalšími soupeři nám byli postupně silný DTJ Hradec, Slavia HK, SK Dobré plné mladých talentů a neporazitelný Sokol Hradec 2 "A", který připomínal sestavou spíše naší mládežnickou reprezentaci. Je třeba pochválit Adama, který skvělým výkonem dokázal otočit důležité utkání s mladým Rozínkem ze stavu 0:2, i když tréninkový rozdíl je asi 98% ve prospěch Rozínka. V boji o druhé místo tedy naši hoši neponechali nic náhodě a vyhráli 4:0. Celkově vyhrál tým Sokola HK 2 "A" v sestavě: Lebeda, Koblížek, Brož a M.Foff, hned za ním jsme skončili my v sestavě Adam, Knapča, Honza Šmidrkal a třetí byl tým DTJ HK, ve kterém zářil výborný Lukáš Foff, mimochodem také reprezentační hráč. Ukázali jsme, že máme vynikající mládež, skvělého trenéra, dokážeme bojovat jako tým a nikoho se nebojíme!

Jakub Oravec

16.1.2011

Dorostenecké play-off - Úkol splněn

V neděli 7.3. naši dorostenci Lukáš Knap, Jan Šmidrkal a Jakub Oravec potvrdili převahu novopacké mládeže v jičínském okrese a v poměru 45:3 na sety si poradili se všemi soupeři v play-off RP dorostu konaném u nás v Nové Pace. Zůstali tak nadále přeborníky okresu.

Jakub Oravec

Vytvořil Jakub Oravec © Copyright